با حکمی از سوی استاندار زنجان، حسن مظفری به سمت مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان منصوب و جایگزین ادریس سالاری در این اداره‌کل شد.

به گزارش پایگاه خبری هنر هشتم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان؛ اسدالله درویش‌امیری با صدور حکمی، حسن مظفری را به سمت مدیرکل روابط‌عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است؛
با عنایت به مراتب تعهد، تجارب و شایستگی‌های جنابعالی به سمت مدیرکل روابط‌عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان منصوب می‌شوید. امید است با توجه به اهمیت این حوزه و با بهره‌مندی از نیروهای کارآمد و متعهد، با برنامه‌ریزی‌های مناسب در جهت اجرای سیاست‌های اطلاع‌رسانی دولت، با بهره‌گیری از ابزارهای رسانه‌ای، فرهنگی و تعامل سازنده با اصحاب رسانه، مطبوعات و دستگاه‌های اداری و اجرایی استان در جهت حُسن انجام این مسئولیت خطیر و نیز در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات مقام معظم رهبری موفق و موید باشید.

حسن مظفری مدیر سابق آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان بوده و علاوه بر سابقه مدیریت در آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان؛ مدیریت خبرگزاری پانا و ریاست سازمان دانش‌آموزی استان زنجان را نیز بر عهده داشته است. پیش از این ادریس سالاری از اول مهرماه سال ۹۵ عهده‌دار این مسئولیت در استانداری زنجان بود.