پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// دنیا مالی عنوان کرد تالاب انزلی ظرفیتی بالقوه برای کشاورزان منطقه نماینده انزلی در مجلس با بیان اینکه تالاب انزلی ظرفیتی برای کشاورزان منطقه است،گفت: مسئولان تا پایان زمان کشت برای تامین آب مورد نیاز کشاورزان حضور میدانی داشته باشند.

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

دنیا مالی عنوان کرد

تالاب انزلی ظرفیتی بالقوه برای کشاورزان منطقه

نماینده انزلی در مجلس با بیان اینکه تالاب انزلی ظرفیتی برای کشاورزان منطقه است،گفت: مسئولان تا پایان زمان کشت برای تامین آب مورد نیاز کشاورزان حضور میدانی داشته باشند.

احمد دنیا مالی

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،احمد دنیامالی در جلسه مدیریت جهادی آب بندرانزلی که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن تقدیر از همدلی که بین دست اندرکاران در شهرستان وجود دارد، اظهار کرد: تا برداشت محصول زمانی است که همه مسئولان مربوطه باید برای تامین آب کشاورزی مورد نیاز شالیزارها حضور میدانی داشته باشند.

 نماینده مردم انزلی در  مجلس شورا ی اسلامی با اشاره به اینکه آبیاری کشاورزی شهرستان بندرانزلی به صورت سنتی است و دغدغه های خاص خودش را دارد، افزود: با نظارت لازم باید بتوانیم سال زراعی را به خوبی پشت سر بگذاریم.

دنیامالی تصریح کرد: در شهرستان بندرانزلی نزدیک به ۵۰۰۰ هکتار اراضی شالیزاری داریم که با توجه به این میزان نباید اینقدر مشکل داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه درست است که سیستم سنتی است ولی قابلیت انقباضی و انبساطی زیادی در سیستم آبیاری داریم، گفت: وجود تالاب، چاه‌ها همچنین آب بندان و نوبت آبدهی ظرفیتی است که باید به خوبی از آن استفاده کنیم.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با نظام همدلی و رفاقت می توانیم عملکرد خوبی در حوزه آب کشاورزی داشته باشیم، تصریح کرد: سرعت عمل کلیدی ترین مسئله در تامین آب مورد نیاز کشاورزی است.

دنیامالی با تاکید بر اینکه حتی نیم هکتار شالیزار برای ما مهم است، گفت: نباید منتظر بمانیم تا محصول حتی یک کشاورزی بسوزد و ما چهار روز بعد آب را به سر شالیزار برسانیم زیرا دردی دوا نمی کند./