نخستین نشست استانی انجمن روابط عمومی ایران و اولین رویداد روابط عمومی استان سمنان همراه با یادمان استاد میرزابابا مطهری نژاد، نهم مهرماه سالجاری در سمنان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هنر هشتم، این رویداد با تلاش گروهی از مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان سمنان با حمایت انجمن روابط عمومی ایران و با موضوع چرایی مسئولیت اجتماعی در روابط عمومی توسط اساتید برجسته دانشگاههای معتبر کشور در حوزه ارتباطات برگزار می گردد .

براساس این گزارش، این رویداد در دو بخش یادمان و علمی توسط اساتید برجسته دانشگاههای معتبر کشور در حوزه ارتباطات و با حضور هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران برای نخستین بار در استان سمنان به اجرا در خواهد آمد و در خاتمه به کلیه شرکت کنندگان گواهینامه مشترک سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و انجمن روابط عمومی ایران اعطا خواهد گردید.

این رویداد با حمایت روابط عمومی و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان، فرمانداری سمنان، شورای شهر و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان، ادارات کل پست، میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ، آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان برگزار خواهد شد .

مدیران بخش دولتی و خصوصی، مدیران و کارشناسان روابط عمومی بخش دولتی و خصوصی و فعالان حوزه ارتباطات و رسانه برای شرکت در این رویداد می توانند با ارسال اطلاعات خود شامل (نام و نام خانوادگی_ نام پدر_کدملی_شماره شناسنامه_تاریخ تولد_نام اداره یا شرکت_ سمت_تلفن همراه) از طریق تلگرام به آی دی
@prssemnanadmin و یا از طریق پیامک به شماره ۰۹۰۳۰۲۹۸۱۱۳ در این رویداد ثبت نام نمایند .