مراسم بزرگداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور مشاور مدیرعامل بانک مهر اقتصاد در امور روابط عمومی در استان خراسان شمالی برگزار شد.

مراسم بزرگداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور مشاور مدیرعامل بانک مهر اقتصاد در امور روابط عمومی در استان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هنر هشتم به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان شمالی، منصور شیخ‌الاسلامی مشاور مدیرعامل در امور روابط عمومی، با تقدیر از همیاران روابط عمومی و تبریک این روز به‌تمامی دست اندر کاران این حوزه، گفت: امروزه روابط عمومی در سازمان‌ها دارای نقشی استراتژیک می‌باشد و به‌ عنوان یک ابزار مدیریتی مبنای حرکت علمی و حرفه‌ای سازمان ها و شرکت‌ها قرارگرفته است.

شیخ‌الاسلامی با بیان اینکه فعالین در حوزه ارتباطات و روابط عمومی باید با اطلاع‌رسانی دقیق مدیران عالی بانک را در تصمیم‌گیری یاری کنند، گفت: اطلاع‌رسانی به‌موقع و دقیق و امکان دسترسی به اطلاعات شفاف، شرایط را برای اتخاذ تصمیم مناسب‌تر فراهم می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: روز جهانی ارتباطات بهانه‌ای است تا بار دیگر یادآور شویم که توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه درگرو ساز و کارهایی چون توزیع عادلانه اطلاعات، روشنگری افکار عمومی، مردم‌داری و احترام به حقوق یکدیگر می‌باشد.

شیخ‌الاسلامی بابیان اینکه بانک مهر اقتصاد در حال حاضر با اولویت قرار دادن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، کمک به توسعه اقتصادی کشور را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده، تصریح کرد: هر اقدامی در این عرصه باید مبتنی بر روش‌های اجرایی و در راستای حمایت از تولیدات ایرانی و رونق کسب‌وکار داخلی باشد.

مشاور مدیرعامل بانک، مسئولیت‌های اجتماعی را بخشی دیگر از وظایف روابط عمومی عنوان کرد و ابراز داشت: بانک مهر اقتصاد در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، هزینه‌های مربوط به تهیه و چاپ سالنامه نوروزی را صرف جنگل‌کاری در ۱۸۰ هکتار از اراضی استان خوزستان نمود و در همین زمینه در تلاش است تا با نگهداری از نهال های کاشته شده در مناطق کانونی ریز گردها علاوه بر بیابان‌زدایی، احیای محیط‌زیست و مقابله با پدیده گرد و غبار ضمن کاهش آلودگی هوا، به سهم خود در ارتقاء سطح سلامت و بهبود شرایط زندگی هموطنان عزیزِ جنوب و غرب کشور نقش‌آفرین باشد.

شیخ‌الاسلامی همچنین راهبردهای اصلی روابط عمومی در سال ۱۳۹۷ را در دو حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و بسط و گسترش خدمات نوین بانکی اعلام کرد و خطاب به مهر یاران شعب گفت: مهر یاران بازوان اصلی روابط عمومی در نقطه فروش هستند و اجرای بسیاری از برنامه‌ها و استراتژی‌های بانک توسط شما عزیزان محقق می‌شود.

وی هدف از راه‌اندازی شبکه مهر یاران شعب در بانک را راهبرد مؤثر در فرآیند فروش خدمات و محصولات عنوان کرد و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های آن ها، افزود: وفادار سازی مشتریان، اعتمادسازی، تعامل سازنده با سپرده‌گذاران و انتقال خواسته‌های آن‌ها به مراجع بالادستی، مشارکت کارکنان در فرآیند تصمیم سازی، افزایش سطح رضایتمندی مشتریان و مدیریت اطلاع‌رسانی در شعب از اهم وظایف مهر یاران شعب در بانک مهر اقتصاد می‌باشد.

گفتنی است، مشاور مدیرعامل در امور روابط عمومی از شعب فاروج، شیروان، مرکزی، حضرت ولیعصر (عج) و شهید بهشتی نیز بازدید به عمل آورد.
حسین اسلامی رئیس اداره امور شعب استان خراسان شمالی نیز در ادامه گزارشی از عملکرد استان در حوزه روابط عمومی و اقدامات صورت گرفته در این عرصه ارائه کرد و برنامه‌های سال ۱۳۹۷ را تشریح نمود.