برگزاری جلسه تودیع و معارفه سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان مراسم تودیع کاوه احمدی، مدیرکل پیشین و معارفه محسن معتمدکیا، سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، امروز با حضور اسماعیل احمدی، مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی، برگزار شد. پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم-|| جلسه تودیع و معارفه […]

برگزاری جلسه تودیع و معارفه سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان

مراسم تودیع کاوه احمدی، مدیرکل پیشین و معارفه محسن معتمدکیا، سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، امروز با حضور اسماعیل احمدی، مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی، برگزار شد.

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم-|| جلسه تودیع و معارفه سرپرست اداره کل روابط‌عمومی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مراسم تودیع کاوه احمدی، مدیرکل پیشین و معارفه محسن معتمدکیا، سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، امروز با حضور اسماعیل احمدی، مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی، برگزار شد.

در این جلسه که با حضور کارکنان اداره کل روابط عمومی و اطلا‌رسانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، اسماعیل احمدی با تقدیر از زحمات کاوه احمدی اظهار داشت: دکتر احمدی منشا اتفاقات بسیار خوبی در اداره روابط عمومی بود و با حضور او روابط عمومی پویایی قابل توجهی را به دست آورد.

سرپرست حوزه وزارتی ادامه داد: آقای معتمدکیا از مدیران رسانه‌ای است که سال‌ها در این حوزه فعالیت داشته و حالا با تجربه لازم این پست را عهده‌دار شده است. امیدوارم با تلاش همه همکاران شاهد بروز اتفاقات خوب در این وزارتخانه باشیم.