معلمان نوید دهنده فردایی بهتر و باشکوه ترند   پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// دکتر اسماعیل للـه گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران با انتشار پیامی، فرا رسیدن روز معلم  را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است: در تقویم کشور ما ۱۲ اردیبهشت ماه مصادف با شهادت استاد […]

 

تصویر

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

دکتر اسماعیل للـه گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران با انتشار پیامی، فرا رسیدن روز معلم  را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:
در تقویم کشور ما ۱۲ اردیبهشت ماه مصادف با شهادت استاد شهید مطهری، روز معلم نام گذاری شده است. روز بزرگداشت عشق و ایثار و تجلیل از کسانی که با دانش خویش جامعه را می سازند و نوید دهنده فردایی بهتر و با شکوه ترند.
معلمی، رسالتی سنگین و الهی است. شغل نیست، بلکه تلفیقی از هنر و عشقی آسمانی است که در وجود معلمان تبلور یافته است. هنری همچون باران الهی که بر جان های تشنه می بارد و کویر اندیشه ها را سیراب و بارور می کند.
رکن اساسی توسعه و شکوفایی اقتصادکشور، آموزش و پرورش توانمند و کارآمد است که معلمان به عنوان اعضای اصلی این نظام، با تربیت نیروی انسانی متعهد، متخصص و ماهر، زمینه و بستر توسعه را فراهم می کنند. بدون شک توجه بیشتر به مقوله آموزَش و قشر دلسوز و فرهیخته معلمان، موانع و مشکلات زیادی را از سر راه توسعه اقتصادی کشور بر می دارد. باید کارشان را ستود و از جایگاه و مقام شامخ آن ها تجلیل کرد.
این روز فرخنده را به معلمان فداکار کشورمان تبریک می گویم و برای آن ها آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

اسماعیل للـه گانی