«تفارس» دو مجوز جدید گرفت تامین سرمایه خلیج فارس موفق به دریافت مجوز صندوق اوراق دولتی و سبدگردانی شد. پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// صدای بورس، شرکت تامین سرمایه خلیج فارس بعد از دریافت مجوز فعالیت، در ۲۷ فروردین ماه مجوز صندوق اوراق دولتی و در ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ مجوز سبدگردانی را از سازمان […]

«تفارس» دو مجوز جدید گرفت

تامین سرمایه خلیج فارس موفق به دریافت مجوز صندوق اوراق دولتی و سبدگردانی شد.

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// صدای بورس، شرکت تامین سرمایه خلیج فارس بعد از دریافت مجوز فعالیت، در ۲۷ فروردین ماه مجوز صندوق اوراق دولتی و در ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ مجوز سبدگردانی را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کرد.
مسعود بهمنی راد، معاون سرمایه گذاری و مدیریت دارایی های تامین سرمایه خلیج فارس ضمن بیان این موضوع اعلام کرد: مهمترین مزیت این شرکت نیروی انسانی متخصص و فعالیت تخصصی در زمینه صنعت خصوصا صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است که آن را از سایر رقبا متمایز می سازد. از سوی دیگر به دلیل ترکیب سهامداری آن و نبود سهامدار بانکی در ترکیب سرمایه گذاران محدودیت های عملیاتی کمتری دارد.
وی افزود: شرکت تامین سرمایه خلیج فارس با دریافت مجوز سبدگردانی امکان ارائه خدمات تخصصی به سرمایه گذاران برای خرید و فروش سهام در بازار سرمایه را دارد. صندوق های درآمد ثابت نیز برای اشخاص ریسک گریز که خواهان کسب بازده مطلوب و کم ریسک می باشند مناسب است.