پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// نماینده مردم  بندرانزلی  در مجلس،گفت: رفع مشکلات معیشتی معلمان در اولویت قرار بگیرد.

دنیامالی در همایش تجلیل از معلمان در سالن ارشاد اسلامی  انزلی تاکیدکرد

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

نماینده مردم  بندرانزلی  در مجلس،گفت: رفع مشکلات معیشتی معلمان در اولویت قرار بگیرد.

احمد دنیامالی

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،احمد دنیامالی در همایش تجلیل از معلمان در سالن ارشاد اسلامی  انزلی اظهار داشت: من همیشه مدیون معلمان خودم هستم و همیشه آنها و زحماتشان را به یاد می آورم، برای من قشر فرهنگی و جامعه فرهنگی در اولویت قرار دارند شما می توانید از رییس آموزش و پرورش سوال کنید چقدر برای ارتقاء این اداره وقت و زمان گذاشتیم چون میدانم ارتقای فرهنگی فرزندان در آینده این شهر چقدر مؤثر است.

نماینده مردم  بندرانزلی  در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زمانی آموزش و پرورش ما در استان در رتبه های پایینی از لحاظ کیفیت و سایر شاخص ها حضور داشت اما الان جزو چند اداره برتر از لحاظ شاخص های وزارت خانه ی مربوطه است اما ما نباید به این بسنده کنیم،ما باید برویم تحقیق کنیم کار کنیم و جزو‌ ۱۰ اداره برتر کشور قرار بگیریم.

وی در پایان یادآورشد: می دانم که همه معلمان دغدغه معیشتی دارند و ما در مجلس طرح رتبه بندی و همسان سازی را تصویب کردیم و امیدواریم دولت بتواند این طرح را اجرایی کند تا از دغدغه قشر فرهنگی کاسته شود و این کمترین حق معلمان ما است که این همه زحمت برای تربیت نسل ها می کشند./