پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه توسعه ملی، احسان مقدم به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی‌ و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی منصوب شد.

انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی

طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه توسعه ملی، احسان مقدم به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی‌ و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی منصوب شد.

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم|| طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه توسعه ملی، احسان مقدم به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی‌ و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی منصوب شد.

به گزارش مدیریت روابط‌عمومی‌ و امور بین الملل گروه توسعه ملی، در مراسمی که روز گذشته با حضور معاونان و مدیران شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی برگزار شد، احسان مقدم به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی‌ و امور بین الملل این شرکت منصوب شد.

در این مراسم، دکتر فروزان‌مهر ضمن تاکید بر نقش موثر روابط‌عمومی‌ کارآمد در ارتباط با رسانه‌ها در تقویت یک مجموعه و سازمان بر ارتباط با رسانه‌ها، انعکاس هر چه بهتر اخبار دقیق و جامع برای آگاهی مردم و سهامداران، هماهنگی هر‌ چه بیشتر شرکت‌های تابعه در این حوزه با گروه توسعه ملی و تقویت حوزه بین الملل و… را خواستار شد.

همچنین از زحمات محسن جندقی، سرپرست پیشین روابط‌عمومی‌ گروه توسعه ملی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در کارنامه احسان مقدم، حضور در عرصه رسانه از سال ۱۳۷۷ (روزنامه کیهان، خبرگزاری فارس، صدا و سیما و …)، مدیر کل روابط‌عمومی‌ راه آهن جمهوری اسلامی و مدیریت ارتباطات شرکت زامیاد، مشاور استاندار و رئیس سازمان جوانان استان قزوین، مدیر ارتباطات و بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و … به چشم می­ خورد.