پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// مرحوم عادل آذر، دل در گرو رشد و آبادانی کشور داشت دکتر اسماعیل للـه گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی درگذشت دکتر عادل آذر، رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را تسلیت گفت.

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

پیام مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت درگذشت دکتر عادل آذر/ رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

مرحوم عادل آذر، دل در گرو رشد و آبادانی کشور داشت

دکتر اسماعیل للـه گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی درگذشت دکتر عادل آذر، رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را تسلیت گفت.

مرحوم عادل آذر، دل در گرو رشد و آبادانی کشور داشت

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

خبر درگذشت مرحوم دکتر عادل آذر، از چهره های علمی و خدمتگزار کشور در آغاز ماه محرم، موجب تأثر و تأسف عمیق شد.

ایشان مدیر ارزشمندی بود که سراسر عمر با برکتش در راه خدمت به کشور و ایران اسلامی سپری شد و همواره در راه منافع کشور از هیچ کوششی فروگذار نبود.

مرحوم عادل آذر در تمامی عرصه های علم و دانش و تربیت دانشجو در دانشگاه، نمایندگی مردم شریف دهلران در مجلس شورای اسلامی، ریاست مرکز آمار ایران، دیوان محاسبات کشور و موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی همواره منشأ خیر و برکت و اقدامات ارزشمند بود و دل در گرو رشد و آبادانی کشور داشت.

فقدان این مرد بزرگ را به خانواده محترم و داغدارش و جامعه علمی و اجرایی کشور تسلیت و تعزیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

اسماعیل للـه گانی