پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// علی نبوی؛ معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران؛ در حکمی دکتر حسن عمیدی را به سمت مدیر جدید ارتباطات این سازمان منصوب کرد.

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

علی نبوی؛ معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران؛ در حکمی دکتر حسن عمیدی را به سمت مدیر جدید ارتباطات این سازمان منصوب کرد.

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم-|| علی نبوی؛ معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران؛ در حکمی دکتر حسن عمیدی را به سمت مدیر جدید ارتباطات این سازمان منصوب کرد.

حسن عمیدی متولد یکم تیر ۱۳۵۷ در تهران؛ دکترای علوم ارتباطات اجتماعی؛ مدرس دانشگاه و از متخصصان دانش ارتباطات و عرصه موزه‌داری نوین است.

در کارنامه وی ۲۰ سال فعالیت در حوزه‌های فرهنگی به چشم می‌خورد. عمیدی مدت سه سال ریاست موزه ارتباطات را برعهده داشت.

و همزمان در شرکت ملی پست در سمتهای مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل؛ مدیرکل دفتر مدیرعامل و امور استانها فعالیت داشته است.

اقدامات فرهنگی عدیده در حوزه ارتقای وضعیت موزه ارتباطات کشور و همچنین بهره‌گیری از فناوری‌های نو در عرصه موزه‌داری و همراهی دیجیتال با سایر موزه‌های کشور در جهت بقای موزه‌ها در سالهای کرونایی و ارتقای نام این موزه در سطح بین‌المللی از جمله فعالیت‌هایی است که در این سال‌ها صورت گرفته است به طوری که رویدادهای انجام شده در طی این زمان همواره مورد توجه اتحادیه جهانی پست یکی از بزرگترین نهادهای بین‌المللی دنیا و موزه‌ها و ادارات پست سراسر دنیا قرار گرفته است.

برگزاری رویدادهایی چون جشنواره ورقه‌های پستی و اقلام فیلاتلیک ایران عصر قاجار؛ جشنواره کاریکاتور پست در دوران کرونا؛ همایش‌هایی چون صد سال موزه و ارتباطات در ایران؛ نمایشگاه‌های تمبر ایران و جهان و همچنین تبدیل مراکز پستی قدیمی به مراکز پست؛ موزه؛ مدرسه از دیگر اقدامات عمیدی است که باید از آنها نام برد.

فعالیت‌های انجام شده در این مدت باعث کسب عنوان موزه برگزیده در سه سال متوالی از سوی کمیته ملی موزه‌های ایران گردید.

وی همزمان با قرار داشتن در جایگاه ریاست موزه ملی ارتباطات؛ مدیرکل دفتر مدیرعامل و ارتباطات شرکت ملی پست است‌.

کسب عنوان روابط‌عمومی عمومی برگزیده کشوری در نهمین جشنواره ستارگان روابط‌عمومی ایران از دیگر افتخاراتی است که امسال همزمان با روز جهانی ارتباطات در کارنامه وی ثبت شد.

نگارش بیش از صد عنوان یادداشت و مقاله در سطوح مختلف ملی و بین‌المللی؛ ترجمه کتاب در عرصه رسانه و فعالیت‌های مختلف آموزشی و پژوهشی نیز در زمره فعالیت‌های علمی حسن عمیدی قرار دارد.