پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// اعطای تسهیلات 40 میلیارد ریالی به داروخانه‌ها از سوی بانک رفاه کارگران

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

اجرای طرح “فارما” این بانک آغاز شد

اعطای تسهیلات ۴۰ میلیارد ریالی به داروخانه‌ها از سوی بانک رفاه کارگران

با هدف حمایت از داروخانه‌های سراسر کشور به عنوان یکی از حلقه‌ها و ارکان تعیین‌کننده حوزه سلامت کشور و در راستای ارائه خدمات مطلوب و متمایز به مشتریان، اجرای طرح “فارما” بانک رفاه کارگران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، تمامی داروخانه‌های دارای مجوز رسمی فعالیت از مراجع ذیربط و دارای پایانه‌های این بانک (POS یا IPG) که حساب متصل به پایانه‌های منصوب آنها از نوع حساب قرض‌الحسنه جاری باشد، مشمولان این طرح را تشکیل می‌دهند.

در طرح “فارما” بر اساس میانگین ایجادی در حساب سپرده قرض‌الحسنه جاری متصل به پایانه، به تمامی مشمولان در قالب “بسته اعتباری عمومی” تسهیلات تجاری تا سقف ۴۰ میلیارد ریال پرداخت می‌شود. این تسهیلات در “بسته اعتباری ویژه”، به صورت متمایز و همراه با افزایش حداکثر ضرایب ایجاد میانگین حساب، به داروخانه‌های برتر تعلق می‌گیرد. همچنین بر اساس “بسته تشویقی” این طرح به داروخانه‌های واجد شرایط کمک‌هزینه رفاهی اعطاء می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از این طرح و بهره‌مندی از مزایای آن به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک (فراد) با شماره ۸۵۲۵ – ۰۲۱ تماس حاصل کنند.