پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// تبریک انتخاب و انتصاب دکتر مسعود پزشکیان جناب آقای دکتر پزشکیان! انتخاب شما از سوی مردم فهیم، آگاه و در صحنه ایران اسلامی به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران را از طرف جامعه روابط عمومی و ارتباطات کشور تبریک و تهنیت عرض مینماییم . امیدواریم با درایت، کاردانی و […]

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://
تبریک انتخاب و انتصاب دکتر مسعود پزشکیان
جناب آقای دکتر پزشکیان!
انتخاب شما از سوی مردم فهیم، آگاه و در صحنه ایران اسلامی به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران را از طرف جامعه روابط عمومی و ارتباطات کشور تبریک و تهنیت عرض مینماییم . امیدواریم با درایت، کاردانی و روحیه تعاملی که در شما سراغ داریم ضمن همکاری با گروه‌ها، نهادها و انجمن‌های صاحب فکر، اندیشه و کارآمد مسیر خدمت را هموارتر و با پویایی بیشتر طی کنید.
 پرداختن به مسائل حل نشده جامعه‌ ایرانی اسلامی، پاسخگویی به مشکلات مردم مخصوصا جوانان، حل معضلات متعدد اقتصادی، فرهنگی و …، جلوگیری از فساد در عرصه اداری، مالی و سیاسی و ایجاد ثبات و امنیت در  کشور مسئولیت سترگی است و جز با مشارکت اندیشه و عمل مردم و به نمایندگی انجمن‌های تخصصی مرتبط با مردم میسر نمیشود.
بر همین اساس انجمن توسعه و ترویج روابط عمومی و ارتباطات به همراه شادباش این انتخاب فرخنده، آمادگی خود را برای ایجاد اتاق فکر، ارائه پیشنهاد و نقدهای سازنده و همچنین همراهی در بحث‌های تخصصی در حوزه‌های اجرایی روابط عمومی، ارتباطات و موضوع‌های توسعه محور،  آموزش، انتقال دانش و تجربه  اعلام می‌نماید.
با احترام
دکتر محمدرضا حقیقی
رییس انجمن روابط عمومی و ارتباطات