پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// مدیرعامل بانک رفاه کارگران در آستانه روز پرستار اعلام کرد: نقش مؤثر پرستاران در رشد و توسعه کشور غیرقابل انکار است

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در آستانه روز پرستار اعلام کرد:

نقش مؤثر پرستاران در رشد و توسعه کشور غیرقابل انکار است

دکتر اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن روز پرستار را تبریک و تهنیت گفت.

نقش مؤثر پرستاران در رشد و توسعه کشور غیرقابل انکار است

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

میلاد با سعادت و فرخنده حضرت زینب(س) و فرا رسیدن روز پرستار را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

در دنیای پرشتاب کنونی که توسعه و رشد، محورکانونی تمام فعالیت هاست، حوزه سلامت و فعالان این حوزه همچون پرستاران نقشی مهم و تأثیر گذار در این فرایند دارند. یکی از شاخص ها و مؤلفه های توسعه موزون، رشد و ارتقای سطح سلامت روحی، روانی و جسمی افراد جامعه است و در این میان پرستاران فداکار در صف اول، ایفای نقش می کنند.

روز پرستار، تقدیر از کسانی است که در لباس مقدس و سپید فرشتگان، تمام تلاش خود را برای سلامتی شهروندان به کار می گیرند و در این راه حتی جان شیرین خود را نیز در طبق اخلاص می گذارند. نمونه روشن آن در ایام شیوع بیماری کرونا بود که تعداد زیادی از این انسان های شریف و عاشق خدمت، آسمانی شدند و با جانفشانی های آن ها و کادر درمان، کشور از آن مرحله سخت عبور کرد.

در این روز مبارک، یاد و خاطره تمامی پرستاران آرمیده در بارگاه حضرت دوست را گرامی می داریم و به تمامی پرستارانی که با جان و دل برای این کشور و حفظ سلامتی هم نوعان خود تلاش می کنند تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی، شادکامی و بهروزی این عزیزان را از خداوند متعال خواستاریم.

                                                                                                                                اسماعیل للـه‌گانی