پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

دکتر اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

فرا رسیدن ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ سرآغاز حیات و زندگی جدیدی برای ملت قهرمان ایران اسلامی بود که مبارزات آنها پس از سال ها تلاش و مقاومت در برابر سختی ها و مرارت ها و با مدیریت خردمندانه امام خمینی (ره) به بار نشست و جهانیان را به تحسین واداشت.

مردم ایران اسلامی هر ساله ۲۲ بهمن را به یمن رهایی از ظلم و استبداد و کسب استقلال و آزادی جشن می گیرند و با حضور گسترده خود آرمان ها و ارزش های مردمی ترین انقلاب قرن بیستم را پاس می دارند. انقلابی که دستاوردها و موفقیت های آن در چهار دهه گذشته با وجود همه تحریم ها و کارشکنی های دشمنان این مرز و بوم بسیار چشمگیر بوده است.

کارکنان بانک رفاه کارگران در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همراه با ملت سرافراز ایران اسلامی با حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و امام خمینی (ره) بر تداوم نهضت خدمت رسانی به هموطنان بیش از پیش تأکید خواهند کرد.

اسماعیل للـه‌گانی