پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// آیفون، مک‌بوک پرو و اپل واچ باریک‌تر می‌شوند

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

برنامه جدید اپل؛

آیفون، مک‌بوک پرو و اپل واچ باریک‌تر می‌شوند

انتظار می‌رود آیفون باریک آینده گران‌تر از آیفون پرو مکس فعلی باشد و اندازه صفحه نمایش آن چیزی بین پرو مکس و آیفون استاندارد باشد.

یک مک‌بوک پرو چقدر نازک می‌شود؟ ممکن است به زودی متوجه شویم. به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، ماموریت اپل برای ساخت نازک‌ترین محصول خود تا به امروز به آیپد پرو ختم نمی‌شود – این شرکت همچنین برنامه‌هایی برای کاهش ضمامت مک‌بوک پرو، اپل واچ و، آنگونه که The Information در ماه گذشته نیز گزارش داد، آیفون دارد.

به گزارش ایتنا و به نقل از انگجت، اپل در آستانه عرضه «کلاس جدیدی از دستگاه‌های اپل است که باید باریک‌ترین و سبک‌ترین محصولات در دسته‌های خود در کل صنعت فناوری باشند».

مینگ-چی کئو، تحلیلگر امور اپل، نیز بر این باور است که اپل واچ جدید سری ۱۰ دارای بدنه نازک‌تری نسبت به نسل قبلی خود – به علاوه صفحه نمایش بزرگتر (۴۵ میلی‌متر در ۴۹ میلی‌متر، در مقایسه با ۴۱ میلی‌متر در ۴۵ میلی‌متر نسل قبلی) – خواهد بود.

گورمن با گفتن اینکه که به او نیز گفته شده است که آیفون باریک‌شده ممکن است در اوایل سال ۲۰۲۵ با عرضه سری آیفون ۱۷ رونمایی شود به این شایعات دامن زد. انتظار می‌رود آیفون باریک آینده گران‌تر از آیفون پرو مکس فعلی باشد و اندازه صفحه نمایش آن چیزی بین پرو مکس و آیفون استاندارد باشد.