پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// دکتر اسماعیل لله گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام ا... دهه فجر را تبریک و تهنیت گفت.

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

۲۲ بهمن نقطه عطفی است که در تاریخ کشور ماندگار شد

۲۲ بهمن نقطه عطفی است که در تاریخ کشور ماندگار شد

دکتر اسماعیل لله گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام ا… دهه فجر را تبریک و تهنیت گفت.

22 بهمن نقطه عطفی است که در تاریخ کشور ماندگار شد

 

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

فرا رسیدن چهل و چهارمین بهار انقلاب شکوه مند ایران اسلامی و ایام الله فرخنده دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

انقلاب شکوه‌مند سال ۵۷ ، نقطه عطفی در تاریخ سیاسی – اجتماعی کشور است. حادثه ای که سرآغاز تغییرات اساسی در تمامی عرصه های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی شد و مردم آزاده و مبارز ایران اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) سرآغاز دوران جدید را جشن گرفتند .

انقلاب اسلامی ایران یکی از بزرگ ترین انقلاب های سده بیستم در جهان بود که اهمیت ایران اسلامی را در نظام بین الملل دو چندان کرد و این انقلاب را در کانون توجه سیاست مداران، تحلیل گران و متفکران داخلی و خارجی قرار داد. انقلابی که بسیاری از نظریات و تئوری های اندیشمندان غربی را به چالش کشید و شگفتی ساز شد، اکنون وارد دوران جدیدی شده است که با توجه به تجربیات گذشته و نگاه به آینده، برنامه های تحولی خود را اجرایی می کند.

۲۲ بهمن ماه تجدید میثاق با آرمان های انقلابی است که تاکنون دوره های سخت و حساسی را پشت سر گذاشته است. بانک رفاه کارگران ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی، در طول دوران پر افتخار انقلاب اسلامی و سرلوحه قرار دادن آرمان های انقلاب و امام، همواره در صف اول خدمت رسانی به هم وطنان در حوزه مالی و پولی، سلامت و مسئولیت های اجتماعی کشور بوده است و در شرایط حساس کنونی نیز تلاش می کند تا در طلیعه گام دوم انقلاب و ورود انقلاب اسلامی به دومین مرحله‌‌ خودسازی و جامعه‌پردازی، با همت مضاعف، مشارکت و استفاده از خرد جمعی در نهضت خدمت رسانی دولت مردمی سیزدهم ، نقش خود را در رشد و بالندگی کشور به خوبی ایفا کند و در مسیر تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی گام بردارد.

                                                                                                      اسماعیل للـه گانی