پایگاه خبری-تحلیلی روابط عمومی هنر هشتم:// انتصاب وحید اسکندری را به عنوان مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت

انتصاب مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان حج

سیدصادق حسینی در نخستین انتصابات خود به عنوان سکاندار سازمان حج و زیارت، وحید اسکندری را به عنوان مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت منصوب و برای وی آرزوی توفیقات روز افزون کرد.

پایگاه خبری-تحلیلی روابط عمومی هنر هشتم:// رییس سازمان حج و زیارت طی حکمی وحید اسکندری را به عنوان مدیرکل دفتر ریاست و روابط‌عمومی سازمان حج و زیارت منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ سیدصادق حسینی در نخستین انتصابات خود به عنوان سکاندار سازمان حج و زیارت، وحید اسکندری را به عنوان مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت منصوب و برای وی آرزوی توفیقات روز افزون کرد.

حسینی در صدور حکم خود آورده است، با عنایت به‌مراتب شایستگی، تعهد، سوابق و تجارب جنابعالی، به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان مدیرکل دفتر ریاست و روابط‌عمومی سازمان منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) و توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و به‌کارگیری تمام استعداد و توان خود ضمن هماهنگی با اینجانب و با همکاری مجموعه معاونین، مدیران کل و مدیران سازمان و با تلاش و جدیت و بهره‌گیری از دانش روز به‌ویژه در حوزه اطلاع‌رسانی در انجام مأموریت‌های بسیار مهم و تأثیرگذار آن حوزه موفق باشید.

از خداوند منان توفیق جنابعالی را برای خدمت هر چه بیشتر به زائران بیت‌الله الحرام و اعتاب مقدسه مسئلت می نمایم.

در مراسم معرفی مدیرکل جدید دفتر ریاست و روابط عمومی، سید صادق حسینی رییس سازمان ضمن قدردانی از زحمات روح الله پورشعبان، برای وحید اسکندری آرزوی موفقیت کرد.

وحید اسکندری دارای دکترای فقه و مبانی حقوق اسلامی است و پیش از این رئیس حج و زیارت کاشان، مدیر دفاتر حج و زیارت استانهای مرکزی و قم و همچنین سابقه مدیریت در دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حج و زیارت را در کارنامه خود دارد.