پایگاه خبری-تحلیلی روابط عمومی هنر هشتم:// پیام مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت 22 اسفند ماه روز بزرگداشت مقام شهدا

پایگاه خبری-تحلیلی روابط عمومی هنر هشتم://

پیام مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت مقام شهدا

دکتر اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن ۲۲ اسفندماه، روز بزرگداشت مقام والای شهدا را تبریک و تهنیت گفت.

پیام مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت 22 اسفند ماه روز بزرگداشت مقام شهدا

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

در تاریخ کشور ما مناسبت‌های بسیار ارزشمندی وجود دارد که از ارزشمندترین و مقدس‌ترین آن‌ها، ۲۲ اسفند روز بزرگداشت مقام والای شهداست. شهدا انسان‌های برگزیده‌ای بودند که جان شریف خود را در طبق اخلاص گذاشتند و کشور را از دست درازی بیگانگان و دشمنان مصون نگه داشتند. این شجاعت‌ها و دلاوری‌ها، کشور را بیمه کرد و امنیت و آرامش کنونی مردم شریف میهن عزیز و اسلامی، مدیون و مرهون خون‌های پاک، ایثارگری‌ها و فداکاری‌های شهدای گرانقدر است. شهیدان ستارگان درخشان آسمان ایثار، معنویت و جوانمردی هستند که سال‌هاست نورافشانی می‌کنند و مسیر درست را به آحاد جامعه نشان می‌دهند. شهادت، مسیر سبزی است که شهدای گرانقدر اسلام و انقلاب، چراغ‌های فروزان آن محسوب می‌شوند و آرمان‌های والای آن‌ها، گره‌گشای بسیاری از مشکلات است.

علاوه بر شهدای عزیز، خانواده‌‌های صبور ایشان نیز نقش مهم و اثرگذاری در تاریخ انقلاب اسلامی دارند. این نقش در دوران دفاع مقدس و در همه ادوار پس از آن، به خوبی متجلی شده است و آن‌ها با الگو گرفتن از شیوه زندگی ائمه اطهار(ع) و صبر زینبی (س)، پرچمدار راه و آرمان‌های والای شهدا هستند. روز شهدا، یادآور به بار نشستن واژه‌هایی نظیر شجاعت، ایثار و نوع دوستی است که با رفتار و منش شهدا در این کشور نهادینه شده است.

امیدکه همه ما بتوانیم با الگو گرفتن از این عزیزان و سرلوحه قرار دادن اندیشه‌ها و مسیر درستی که در پیش گرفتند، با خدمت‌رسانی مطلوب و مناسب به هم‌وطنان، در مسیر تحقق اهداف والای شهدا و آرمان‌های انقلاب، امام شهدا و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) گام برداریم.

                                                                                                            اسماعیل للـه گانی