پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم:// مراسم استقبال از نودانشجویان واحد تهران شمال

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

مراسم استقبال از نودانشجویان واحد تهران شمال

مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، با حضور گسترده این دانشجویان و سخنرانی اعضای هیئت رئیسه واحد و اجرای برنامه‌های متنوع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، در این مراسم که تمامی اعضای هیئت رئیسه و همچنین رؤسا و معاونین دانشکده‌های دهگانه این واحد دانشگاهی حضور داشتند، دکتر سعید ملماسی، رئیس واحد تهران شمال، در سخنان کوتاهی ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان نوورود و آرزوی موفقیت برای آنان در تمام عرصه‌های زندگی، خطاب به این دسته از دانشجویان اظهار داشت: چنان‌چه شما برای تحصیل خود هدف‌گذاری مناسبی انجام داده باشید این دانشگاه بستر بسیار خوبی برای رسیدن شما به اهدافتان خواهد بود، زیرا واحد تهران شمال یکی از واحدهای دانشگاهی بسیار موفق و جزو واحدهای بسیار مطرح و تراز اول در سطح دانشگاه‌های آزاد اسلامی است.

دکتر ملماسی، در ادامه با بیان این مطلب که در حوزه معاونت پژوهش و فناوری ما ظرفیت‌های بسیار خوبی برای کسب مهارت‌های مختلف وجود دارد از دانشجویان خواست که سعی کنند از این فرصت بسیار خوب استفاده کرده و در کنار آموزش و تحصیل یک یا چند مهارت را نیز بیاموزند زیرا آموختن این مهارت‌ها قطعا در آینده شغلی و کاری آن‌ها بسیار اثرگذار خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، با تاکید بر اهمیت آشنایی دانشجویان با قوانین و مقررات آموزشی، از آن‌ها خواست که در همین آغاز تحصیل، اطلاعات لازم در این حوزه را که توسط معاونت آموزشی و مهارتی ارایه می‌شود، کسب کنند.

این استاد دانشگاه، حضور دانشجویان در تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی را فرصت بسیار خوبی برای کسب تجربه و آموزش‌های مدیریتی خواند و گفت: شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی با این تشکل‌ها و کانون‌ها آشنا شده و در آن‌ها عضو شوید و حتی مبادرت به تأسیس کانون‌های جدید نمایید.

دکتر ملماسی با تأکید بر توجه ویژه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی به مسائل مالی و شهریه‌ای دانشجویان، گفت: با توجه به تعدد و تنوع تسهیلات مناسب جهت پرداخت شهریه دانشجویی در این واحد دانشگاهی، مجموعه مدیریتی این واحد سعی کرده است دغدغه‌های شما عزیزان را در این حوزه تا حد بسیار زیادی مرتفع نماید که جهت اطلاع از آن‌ها می‌توانید به همکاران ما در حوزه معاونت اداری مالی(توسعه و مدیریت منابع) مراجعه نمایید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، در پایان سخنان خود، اعلام کرد که مسئولان دانشگاه همواره از طرح‌ها، ایده‌ها و پیشنهادهای شما عزیزان استقبال کرده و پیگیر انتقادات و شکایات احتمالی شما در حوزه‌های مختلف این واحد دانشگاهی خواهد بود.

در ادامه این مراسم علاوه بر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونین آموزشی مهارتی، فرهنگی دانشجویی و پژوهش و فناوری، نیز ضمن تشریح وظایف، مسئولیت‌ها، امکانات و ظرفیت‌های حوزه‌های معاونتی خود، دانشجویان را با چگونگی پیگیری کارهای اداری، آموزشی و پژهشی خود آشنا کردند.

در قسمت‌هایی از این مراسم که با هدف آشنایی دانشجویان نوورود با ظرفیت‌های ورزشی-دانشجویی واحد، در مجموعه ورزشی چندمنظوره شهید داداشی واحد تهران شمال برگزار شد، ضمن اجرای چند قطعه سرود و برگزاری مسابقه حضوری، کلیپ‌های تصویری متعددی نیز به نمایش درآمد که در آن‌ها علاوه بر معرفی مسئولان واحد، به معرفی و تشریح ظرفیت‌های متعدد این واحد دانشگاهی در حوزه انجمن‌های علمی-دانشجویی، تشکل‌های دانشجویی، حوزه ارتباط با صنعت، مرکز رشد واحد و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در آن، پرداخته شد.

همچنین در این مراسم که یکی از اهداف اصلی آن آشنایی دانشجویان با قوانین و  مقررات آموزشی  در این واحد دانشگاهی بود، یک کلیپ تصویری تحت عنوان آشنایی با آیین‌نامه‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی پخش شد که مورد توجه دانشجویان حاضر در جلسه قرار گرفت.

 در حاشیه این مراسم نیز نمایشگاهی از دستاوردهای فرهنگی، هنری، ادبی، پژوهشی و ورزشی دانشجویان واحد تهران شمال برگزار شد که دانشجویان نوورود ضمن بازدید از آن‌ها با دریافت کاتالوگ‌های متنوعی با زمینه فعالیت کانون‌ها و تشکلات دانشجویی و همچنین مسئولان و دبیران کانون‌ها و نحوه عضویت در آن‌ها آشنا شدند.