فصلنامه علمی - تخصصی پژوهش های نوین در علوم ارتباطات شماره بهار 1403 تا پایان اردیبهشت منتشر خواهد شد

پایگاه خبری-تحلیلی روابط عمومی هنر هشتم://

سیزدهمین شماره ویژه فصلنامه علمی- تخصصی پژوهش های نوین در علوم ارتباطات به مناسبت روز جهانی روابط عمومی

سیزدهمین  شماره ویژه فصلنامه علمی- تخصصی پژوهش های نوین در علوم ارتباطات    به مناسبت روز جهانی روابط عمومی با شماره مجوز ۸۸۳۲۳ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیر مسئولی و صاحب امتیازی دکتر محمدرضا حقیقی جهت روز جهانی روابط عمومی با حمایت “انجمن توسعه و ترویج روابط عمومی و ارتباطات”  پذیرش مقاله خواهد داشت.

دکتر محمد سلطانی ر،دکتر ناهید خوشنویس ،دکتر فواد ایزدی ،دکتر لیلا نیرومند،دکتر حسن بشیر ،دکتر شهناز هاشمی ،دکتر حمیدرضا حسینی دانا،دکتر سارا محمدپور ،دکتر ماندانا صنیعی، دکتر حسین بصیریان جهرمی،دکتر اعظم رشیدیان ،دکتر غلامحسین اسلامی فرد،دکتر علیرضا قرائتی ،دکتر باران بخشنده، دکتر مهین نظری، اعضای هیئت علمی و تحریریه این فصلنامه علمی- تخصصی می باشند.

دکتر محمدرضا حقیقی رییس انجمن روابط عمومی و ارتباطات  از تمام فعالان و اساتید و دانشجویان حوزه روابط عمومی و ارتباطات درخواست کرد مقاله های خود را تا تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰ به دفتر نشریه ارسال نمایند. فصلنامه پژوهش های نوین در علوم ارتباطات یک فصلنامه، با داوری بسته و دوسو ناشناس و با دسترسی آزاد است که به منظور فراهم نمودن محیط فکری برای پژوهشگران ملّی و بین‌المللی با تمرکز بر مباحث علوم ارتباطات و روابط عمومی پایه گذاری شده است. این نشریه در پاسخ به پیشرفت‌های صورت گرفته در تمام حوزه های  علوم ارتباطات اجتماعی و روابط عمومی انتشار یافته، هدف آن انتشار مقالات با کیفیتی است که یافته‌های مرتبط با موضوعات مهم علوم ارتباطات را ارایه می‌ نماید و از سوی دیگر بر اعتبار علمی و تخصصی تمام فعالان و متخصصین این حوزه ها در ارتقای مشاغل سازمانی و اعتبار افراد می افزاید.

این فصلنامه علمی – تخصصی با   به صورت برخط (آنلاین) با دسترسی آزاد منتشر و در تمامی حوزه های علوم ارتباطات شامل  ارتباطات اجتماعی،ارتباطات اقتصادی،ارتباطات بین الملل،ارتباطات سلامت،ارتباطات و دانش بنیان،روابط عمومی،ارتباطات دولتی،ارتباطات سیاسی ،ارتباطات و صنعت،فناوری اطلاعات و ارتباطات و…به صورت مستمر پذیرش مقاله دارد.

لذا به کلیه فعالان حوزه های فوق الذکر، اساتید،دانشجویان،پژوهشگران و تمامی سازمان،وزارتخانه ها،  شرکت های بخش دولتی و خصوصی اعلام می گردد تا در اسرع وقت نسبت به ارسال آثار و مقالات خود به این فصلنامه ،اقدام و یا جهت هرگونه هماهنگی با شماره ۰۹۱۲۲۲۶۱۰۱۷ تماس حاصل نمایند.