پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://  ششمین شماره مستمر فصلنامه علمی - تخصصی پژوهش های نوین در علوم ارتباطات منتشر شد

پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم://

 ششمین شماره مستمر فصلنامه علمی – تخصصی پژوهش های نوین در علوم ارتباطات منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم ،ششمین شماره فصلنامه علمیتخصصی پژوهش های نوین در علوم ارتباطات   در ۱۲۳ صفحه با عناوین ذیل منتشر شد.

بررسی اختلال نوموفوبیا( زهره ابراهیمی آتانی- دکتر محمدرضا حقیقی )

بررسی ماهیت متاورس و نقش آن در زندگی روزمره(مرضیه حیدری- دکتر ناهید خوشنویس)

بررسی رابطه بین سرمایه فکری و مهارت های ارتقای مدیریتی با کارآفرینی سازمانی  کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن(مریم گل روحانی،دکتر پرستو خسروی،دکتر لطف اله عباسی سروک)

بررسی میزان سواد رسانه ای در بین دانشجویان و نقش آن در جامعه ایرانی(دکتر عنایت داودی)

برنامه ریزی روابط عمومی توسعه ای  در راستای رسیدن به اهداف استراتژیک سازمان(فرزانه بهرامی،دکتر فرشته بهرامی، دکتر محمدرضا حقیقی)

بررسی آداب دیپلماتیک و نقش تشریفات در مراودات رسمی و غیررسمی بین‌المللی(میثم صحرایی، بهرام فرهی)

 این فصلنامه به شماره مجوز ۸۸۳۲۳ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیر مسئولی و صاحب امتیازی دکتر محمدرضا حقیقی و سردبیری دکتر فیروز دیندار فرکوش اماده پذیرش مقاله جهت ششمین شماره خود می باشد.

دکتر محمد سلطانی فر،دکتر فواد ایزدی ،دکتر لیلا نیرومند،دکتر حسن بشیر ،دکتر ناهید خوشنویس،دکتر شهناز هاشمی، دکتر حسینی دانا،دکتر سارا محمدپور ،دکتر ماندانا صنیعی،دکتر سارا محمدپور، دکتر بصیریان جهرمی ،دکتر غلامحسین اسلامی فرد،دکتر اعظم رشیدیان و مهندس بابک شایسته  اعضای هیئت علمی و تحریریه این فصلنامه علمی-تخصصی می باشند.

فصلنامه علمی – تخصصی پژوهش های نوین در علوم ارتباطات یک فصلنامه، با داوری بسته و دوسو ناشناس و با دسترسی آزاد است که به منظور فراهم نمودن محیط فکری برای پژوهشگران ملّی و بین‌المللی با تمرکز بر مباحث علوم ارتباطات و روابط عمومی پایه گذاری شده است. این نشریه در پاسخ به پیشرفت‌های صورت گرفته در تمام حوزه های  علوم ارتباطات اجتماعی و روابط عمومی انتشار یافته، هدف آن انتشار مقالات با کیفیتی است که یافته‌های مرتبط با موضوعات مهم علوم ارتباطات را ارایه می‌ نماید و از سوی دیگر بر اعتبار علمی و تخصصی تمام فعالان و متخصصین این حوزه ها در ارتقای مشاغل سازمانی و اعتبار افراد می افزاید.

این نشریه به صورت برخط (آنلاین) با دسترسی آزاد منتشر و در تمامی حوزه های علوم ارتباطات شامل  ارتباطات اجتماعی،ارتباطات اقتصادی،ارتباطات بین الملل،ارتباطات و سلامت،ارتباطات و دانش بنیان،روابط عمومی،ارتباطات دولتی،ارتباطات سیاسی ،ارتباطات و صنعت،فناوری اطلاعات و ارتباطات و…به صورت مستمر از بین فرهیختگان علمی کشور پذیرش مقاله دارد.

لذا به اطلاع کلیه فعالان حوزه های فوق الذکر و اساتید،دانشجویان،پژوهشگران و تمامی سازمان،وزارتخانه ها و شرکت های بخش دولتی و خصوصی می رساند تا نسبت به ارسال آثار و مقالات پرسنل و همکاران خود به وب سایت فصلنامه به آدرسhttps://ir-cs.ir مراجعه و یا جهت هرگونه مشاوره و هماهنگی با شماره ۰۹۱۲۲۲۶۱۰۱۷ تماس حاصل فرمایند.